Park Dinozaurów w Łebie

PARK dinozaurów w Łebie to miejsce magiczne. Każdy z nas pamięta jak wielkie wrażenie w owym czasie wywarł na nas film Stevena Spielberga pod tytułem JURASSIC PARK. Sceny pełne grozy i przerażenia przeplatały się z tęsknotą obcowania z praprzodkami wszystkich żyjących obecnie zwierząt z dziejów naszej planety. Niemal każdy marzył by choć raz zobaczyć z bliska te fascynujące olbrzymy.

Park Dinozaurów w ŁebieŁeba Park to jedyny w Polsce tak rozbudowany i wielki obszarowo park dinozaurów. Przepięknie położony na obszarze blisko 20 ha. W otoczeniu lasów, stawów, trzęsawisk i naturalnej przyrody, licznymi szlakami poznajemy poszczególne okresy z dziejów Ziemi. Podczas spaceru ścieżkami, mostami i kładkami poprzez trzciny obcujemy z około 100 gadami, a wśród nich dwa kolosy Seismosaurus mający 45 metrów długości i jedyny w Polsce Brachiosaurus z wysokością 13 metrów. Namacalnie i wszystkimi zmysłami czujemy klimat tamtych okresów w dziejach Ziemi, pokazując jak wyglądało i jak rozwijało się życie setki milionów lat temu. Łeba Park daje również możliwość goszczenia w pradawnej chacie oraz w grotach przedstawiających życie i pochówek Neandertalczyków.

Łeba Park daje jedyną możliwość goszczenia w pradawnej chacie oraz w grotach przedstawiających życie i pochówek Neandertalczyków. Łeba Park to place zabaw dla dzieci utrzymane w charakterze nawiązującym do er z życia Dinozaurów. Powierzchnia największego to prawie 3000 m2, gdzie najmłodsi archeolodzy metodą odkrywkową odnajdują szkielety dinozaurów. Miłośnicy przepraw i wspinaczek chętnie będą zdobywać linaria i mini ścianki.

Zobacz więcej: http://www.lebapark.pl